Mission statement

Naším prvoradým cieľom je, aby sme stále vyrábali čokoládu vynikajúcej kvality, ktorá z každého hľadiska vyhovuje požiadavkám zákazníkov, je vyhovujúca aj z hľadiska hygieny a zdravia.

Dokonalá čokoláda si vyžaduje suroviny výnimočnej kvality, preto v ChocoMe používame suroviny čokoládovne Callebaut, ktoré obsahujú 100 % kakaové maslo a prémiové druhy čokoládovej hmoty, zaobstarávame si rôzne ingrediencie od vybraných nemeckých, talianskych a francúzskych dodávateľov. Počas výroby dodržiavame prísne predpisy v záujme toho, aby potraviny, ktoré predávame, vyhoveli úradným predpisom a požiadavkám kupujúcich.

 

Kvalitné suroviny ešte neznamenajú dokonalú čokoládu, na to je potrebná oddanosť našich cukrárov, ich odbornosť, a aby sa čokoláda vyrábala len ručne, vzdajúc sa veľkopriemyselnej produkcie.

 

Pri výrobe jedinečnej čokolády, venujeme zvláštnu pozornosť aj estetike a výzoru tabuliek, ktoré svojim exkluzívnym a krásnym vzhľadom priťahujú zrak mnohých kupujúcich a labužníkov.

Inováciu považujeme za prostriedok, vďaka ktorému vieme byť vždy o krok pred našimi konkurentmi, a to zabezpečuje aj stály vývoj značky.

 

V záujme uskutočnenia uvedených cieľov pravidelne organizujeme doškoľovanie pracovníkov, aby každý pracovník považoval uvedené zásady za svoje a svoju prácu vykonával podľa nich.